Atlanta ISD Honor Roll

Our Sponsors

Atlanta ISD is proud to announce students who are on the A and A/B honor rolls for the third six weeks.

First Grade

A Honor Roll
Gracelynn Allen, Darron Blizzard, Kamden Boatman, Lawren Booth, Aiden Boyce, Kirby Brooks, Kylie Brown, Madden Buckley, Wilson Carter, Maggie Coats, Alec Coleman, Alex Coleman, Ni’Cyla Collins, William Cornett, Justice Earls Diggs, Cora Elmore, Wisdom Falls, Wade Franks, Emanual Garcia Mendez, Ashley Garrett, Ariana Gonzales, Khyrsalee Gray, Kynadi Gray, Mathias Guevara, Braxton Hall, Thomas Holloway, Steele Hooten, Kelvin Horsley, Khingston Horsely, Huck Huddleston, Atlie Huffman, Mabel Hunt, Janelle Hunter, Wyatt Hynds, Ian Johnson, Ledger Johnson, Cullen Jones, Cyrus Jones, Harmony Kilgore, Ava Lawson, Kylee Lummus, Ethan Madsen, Rory Martin, Skylar Maxie, Georgia McCall, Emma Mendez, Reid Morris, Maggie Morton, Psy’ire Myrick, Zoey Parks, Liam Payne, Journey Phillips, Keaton Price, Cianna Roberson, Zathan Roberson, Jade Roberts, William Rushing, Marquis Simon, Bryttyn Smith, Devin Soliz, Jayce Sprawls, Ayden Stanley, August Thompson, Remington Tidwell, Noar Vllasaliu, Jack Walker, Reid Walling, Savannah Webster, Jisele Wells, Elliot Wiggins, Paisley Wiggins, Leah Wilson, Remington Wright, Ryleigh Wright, Lena Yang, Scarlett Yates.

A/B Honor Roll
Brandon Baker, Sebastian Campos, Demetrious Cofer, Gabriella Conejo, Lochlan Crosby, Journee Davis, Kayleigh Davis, Rory Fielder, Lorelei Granado, Prince Grant, Shawndreya Gulley, Leonidas Harris, Morriss Heath, Caysen Hogue, Jaydence Jones, Makenzie Jones, Za’kenly Jones, Remington Kennedy, Kaydence Kerns, Kaden Kosub, Lessyuoni Lafayette, Kenzie Lamson, Julius Kastner Lewis, Braxton Magee, Briana Martinez, Christian McCray, Bronson Moore, Kennah Mooty, Bobby Neathery Black, Valeria Olvera, Charles Riojas, Carson Rowe, Lukas Ryan, Zaiden Shepard, Riley Shew, Daniya Starling, Mia Stiger, Elliette Thorndyke, Nova Townsend, Daveah Washington, Whitley Williams, Aubrianna Witcher.

Second Grade

A Honor Roll
Tyrus Adams, Amiyah Barton, Adelyn Burns, Kylie Carter, Kollyns Caver, Taylor Clements, Briley Cloninger, Matthew Davis, Victoriana Davis, Avery Douglas, Kane Dunlap, Raegan Franks, Micah Fuller, Isabella Garcia, Walker Giesler, Shaylee Gilbert, Maverich Girod, Brooklyn Glover, Hawkens Hale, Jensen Hancock, Marquese James, Maisey Kennedy, Elijah Lawson, Austin Linn, Dacotah Long, Aaron Manning, Aiden Martin, Connor McKinnie, Carter Mirabent, Juliet Orr, Aaron Parker, Eric Portlock, Ezekial Puckett, Zillah Puckett, Walker Reece, Emilia Riojas, Caliber Savage, Greyson Sheffield, Hallie Sheffield, Bryson Shepard, Kyn’Liegh Shepard, Jillian Sherman, Declan Smith, Thomas Smith, Jaci Sullivan, John Thompson, Elliot Tomlin, Luke White, Brody Wittman, Jolie Wylie.

A/B Honor Roll
Corbin Baker, Sebastian Baustista, Alicia Briggs, Joshua Burleson, Lee Cannon, Elijah Carnley, Dominic Chambers, Dakota Chapman, Weston Clark, Kaydence Cleghorn, Riley Cornett, Paizel Daniels, Gioanni Duran, Oliver Endsley, Chloe’ Ervin, Lilyona Farmer, Alex Foret, Blakley Gaines, Jose Garcia Guzman, Olivia Garrett, Scarlett Garrett, Molly George, Gideon Gilbert, Chloe’ Green, Chri’siyah Green, Cain Guevara, Lilith January, Hunter Johnston, Taavi Jones, Judah Kaikala, Kaiden Keener, Michael Knight, Natalie Lear, Sadie McLaurin, Erica Parks, Zane Pastakia, Ethan Pinson, Khialey Queen, Abree Reyes, Allison Richardson, Landon Rowell, Gavin Satterfield, Trenton Shepard, Devon Simington, Axel Spencer, Karma Taylor, Jase Terry, Kaelynn Thompson, Sherenity Tolliver, Devin Townsend, Trey Turner, Marciana Washinton, Ryleigh Webster.

Third Grade

A  Honor Roll
Nathan Andrews, Victoria Balderrama, Wallace Blizzard, Autumn Brown, Kyson Buford, Nolan Burden, Christanne Buster, Luke Cox, Maliyah Davis, Braddix Durmon, Colby Engle, Beau Fielder, Addilyn Francis, Raylee Gann, Anthony Garcia Mendez, Elissa Gonzales, Chrislynn Gray, Conner Griffin, Kathryn Gross, Blayden Hall, Charmi Hammonds, Ava Harvin, Jane Heath, Chandler Hunt, Landi Johnson, Fallah Jones, Ezra Kennedy, Kenauria King, Elizabeth Lewallen, Trinity Luckey, Vivian McCall, Thomas McCallister, Madyx McCasland, Latham McLaurin, Amilia Mebane, Elizabeth Mendez, Kassady Miller, Abigail Montgomery, Chase Moore, Brooklyn Morgan, Evelyn Morgan, Leia Olson, Avalyn Phillips, Victoria Phillips, Cedar Ramsey, Aubree Richardson, Peyton Rosser, Rhett Scoggins, Braxton Thompson, Bryleigh Turgeon, Loralei Tyson, Cooper Wade, Paisley Weerts, Bailey Westbrook, Jhett Wiley, LJ Williams.

A/B Honor Roll
Kailee Akin, Jhordynn Andrews, Layton Aston, Jayden Bailey, Caroline Blackmon, Daylin Blizzard, Annalee Breashears, Cyncere Burns, Remington Caler, Rigoberto Campos, Atticus Collier, Connor Cook, Kaylee Cook, Landon Cook, Lucian Crisp, Susie Daniels, Ansleigh Downing, Halen Dugger, Jordyn Easley, Emalyn Everett, Cara Gowan, Keagan Harper, Tatum Hill, Keegan Humphrey, Josiah Hunter-Taylor, Madelynn Kelly, Aabriel Lamay, Hansen Latimer, Elijah Lee, Sariaya Loudermilk, Jacob Luong, Scarlett McCulloch, Chance Moore, Saphira Morgan, Jeremy Pacheco, Stark Pennington-Griekspoor, I’Marian Peterson, Nancy Ramirez, Nalani Roberson, Kanon Sherman, Karlee Simmons, Ayden Clemenson Solida, Karson Spearman, Olivia Sprawls, Jacob Thompson, Charleejo Vaughan, Daivion Washington, Tyrin Watson, Zy’Iana Williams.

Fourth Grade

A Honor Roll
Cameil Anderson, Maria Balderrama, Ava Bard, Hunter Beauchamp, Grant Biddle, Beau Boyd, Laeria Bradford, Dayton Buckley, McKinlee Byers, Hunter Caler, Connor Cully, Kaden Curtis, Keira Davis, Piper Dunlap, Zoe Falls, Weston Gann, Carmen Garcia, Sophia Garcia, Brady Giesler, Wyatt Giesler, Brint Gilbert, Brantley Heath, Garrison Heath, Tyson Henderson, Alexa Hernandez, Kylie Hopkins, Gabriel House, Abel Hurt, Eriean James, Jace Johnson, Jaxen Johnston, Axle Kennedy, Amiah King, Jameson Lafferty, Brooklyn Lawson, Patience Long, Jett Martin, Chase Mason, Mason Mathews, Molleigh McCasland, Ezra Medina, Eduardo Mendez, Jayden Mirabent, Shelby Moore, Luisa Morales, Annabelle Morton, Ruston Nelms, Brittany Pond, Mallory Pond, Elrico Portlock, James Ramsey, Ryker Rhyne, Cordia Richardson, Maddox Roberson, Lucas Satterfield, Selita Sells, Millie Sheffield, Brantley Shelton, Marray Simmons, Maeleigh Smith, Laney Solley, Dayne Spence, Lawrence Spencer, Emmalyn Thompson, Oliver Thompson, Kimberlynn Washington, Jett Whatley, Kamilla Williams, Presley Williams, Judd Wylie.

A/B Honor Roll
Blas Araiza, Justin Bailey, Za’Morah Bickham, Lydia Birge, Joshua Brumley, Kamdyn Bunch, Brennan Castillo, Hunter Castillo, Xadrian Chambers, Lauralynn Clark, M’Kayla Clay, Raheem Clay, Gabriella Garcia, Juan Garcia, Amelia Garrett, Matthew Gulley, Deundrae Harmon, Carsen Hearon, Isaiah Henderson, Annalee Hodge, Iviana James, Za’Kiyah Jones, Patience July, Marcus Kassens, Piper King, Josh Kirkland, Amber Lewis-Kastner, Seliaya Loudermilk, London Luckey, Ja’Morion McGary, Blakelyn McGee, Brooklynn McKeever, Konnor Merrell, Cole Murphy, Kinleigh Neathery, Izzabella Olvera, Alex Rawlings, Blythe Reynolds, Suri Riojas, Jaycieon Rowe, June Sherman, Cadence Stanton, Dennis Starling, Austin Stiles, Cameron Thomas, Cylas Thornton, Braxton Threlkeld, Lakyn Truitt, Brantley Turner, Kameron Tyson, Titiana Webster, Aden Woodberry, Jaden Woodberry, Rylan Woods, Amy Yang, Uriel Zarate.

Fifth Grade

A Honor Roll
David Augustus, Faith Beauchamp, Emilli Blake, Benson Bolsta, Bentley Carter, Elisabeth Coats, Bently Crenshaw, Keaton Cruson, Grover Dickerson, Avree Francis, Ivy Gerro, Kensley Green, Finley Hale, Shannon Hansen, Kilik Hodge, Hodge Huffman, Garrett Kelton, Samuel McCoy, Myles McCullough, Miranda Mendez Sanchez, Annaliese Morales, Bryton Morris, Jayna Munsinger, Milagros Olalde, Colsen Owens, Laithen Phillips, Cash Rhea, Keylanee Sheppard, Eli Smith, Emma Smith, Britton Thompson, John Turner, Layla Tyson, Emma Wittman, McKinley Woods.

A/B Honor Roll
Ainsleigh Addington, Adleigh Albertson, Jazzalynn Bailey, Madalynn Blizzard, Harper Boyd, Matthew Breashears, Bentley Butts, Raylynn Campbell, Natellii Cleghorn, Colten Clements, Emma Daniels, Christopher Dickerson, Frederick Dickerson, Aleigha Downing, Emily Garcia, Kellen Garner, Molly Gibson, Ethan Hartbauer, Damon Harvin, Eli Hazel, Bailee Seals, Jedidiah Kaikala, Kason Keener, Gabriel Kelton, Brandon Lawson, Lillian Lehto, Abigail Lewallen, Kenlynn Linwood, John McBride, Stephanie Mendez, Ahviyonna Milton, Nyla Nelson, Ana Olvera, Autumn Page, Riley Patterson, Brookelyn Pinson, Mar’Ciana Pinson, Molly Pruitt, Isaiah Richardson, Parker Robinson, Terence Rowe, Aaron Shipp, Madelynn Smith, Khi’Ana Thomas, Fischer Thompson, Destiny Vincent, Rowynn Virnala, Aedon Watkins, Stephan Webster, Ryker Wiggins, Kyleigh Williams, Xaiver Williams, Taylor Wilson, Mystic Young.

Sixth Grade

A Honor Roll
J’Kyron Anderson, Marquez Anderson, A’Mia Anyebe, Collins Baca, Edward Baca, Arabella Ballard, Elijah Bergt, Allie Berry, Rylan Buford, Brylee Caler, Za’Khai Coleman, Andrew De Dios, Ava Giesler, Graham Giesler, Keirsten Grundy, Bostyn Huddleston, Anna Huffman, William Hunt, Declan Lafferty, Mabry Lafferty, Amira Lawson, Piper McCall, Grayson Nash, Caden Owens, Katherine Plum, Emily Ramage, Anna Ransom, Aubrey Richardson, Annalyse Stephens, Evan Stewart, Sterling Thomason, Leah Walling, Daniel Webb, Janson Wylie.

A/B Honor Roll
Analeise Alexander, Isabella Ballard, Rosalea Baluja, Colt Blizzard, Alison Boston, Neveah Bunch, Zoey Burks, Greyson Charleston, Estella Clements, Jason Cogan, Kodee Cornett, Jordyn Crenshaw, Cruz Crosby, Lane Drake, Carson Durmon, Cruz Ferrusquia, Alli Fincher, Paul Griekspoor, Hannah Hale, Malaysia Harper, Maxwell Jones, Kenzleigh Lummus, Brett McCullough, Jaterrian McNeal, Bailey Merrell, Areli Miranda, Claire Murphy, Emeline Petrofsky, Jace Phillip, Jabrayden Prater, Lailah Prestridge, Bennett Price, Madelyn Roberson, Ansleigh Rothery, Lillian Stanley, Devin Starks, Jemma Sullivan, Jaxson Taylor, Catherine Wade, Allison Watson, Paisley Williams.

Seventh Grade

A Honor Roll
Kaleb Carnley, Jolie Clark, Halley Dawn, Jaxon Durmon, Nevaeh Falls, Cole Hanner, Londyn Huddleston, Jadarian Jones, Michael Kassens, Makerian King, Ella McCasland, Ealianna Mebane, Kynsleigh Paige, Kelvin Roberson, Mariana Santiago, Hardy Sheppard, Chloe Stultz, Riley Sutton, Brayden Thompson, Richard Trinh, Addyson Wall.

A/B Honor Roll
Alexis Adcock, Sadie Arterburn, Alex Bishop, Daniel Bohan, Elizabeth Borrego, Zayvion Butler, Sydney Castillo, Sophia Cornett, Makayla Griekspoor, Carmen Guzman, Annison Hale, Mark Harbison, Caralajah Henderson, Desmond Hicks, Ace Hindsman, Brandon Jones, Alannah Lampshire, Tariah Linwood, Terrin Payne, Henry Puckett, Abigail Rabe, Destiney Sartor, Aiden Shields, Jordayn Skidmore, Emarie Smith, Knowledge Stone, Abigail Strickland, Owen Thompson, Ayden Washington, McKenslei Waters, Z’Rhyia Young, Joshua Zimmerman.

Eighth Grade

A Honor Roll
April Allen, Robert Ammons, Kherington Baca, Tiahna Beltran, Emily Bourg, Russell Burge, Donavan Cabano, Chloe Cloutier, Makayla Collins, Dawn Gunner, Colt Engle, Cannon Hammonds, Nolan Hapner, Abigail Harbison, Kaleigh Haskins, Deanna Hatten, Dayton Havard, Harper Highland, Hayes Highland, Jaytin Johnson, Christopher Jones, Fannasia King, Kamyelle Larry, Aaron Lowery, Owen Lowery, Adalyn McClure, Liliana Mendez, Caroline Miles, Cameryn Morris, Delilah Muniz, Antonio Navarro, Jayden Odle, Landry Peace, Miranda Pearce, Tavarus Rainey, Hannah Rosser, Chloe Scott, Noah Sheffield, Jack Shew, Kenneth Smith, Kaison Taylor, Reagan Thompson, Breckin Wells, Gabriella Wermuth, Audrey Westbrook, Lakeyn Wooten.

A/B Honor Roll
Brian Arenas, Olivia Beauchamp, Serenity Borrego, Jada Bowman, Mila Cloutier, Braylon Cook, Jasa’Niyah Davis, Ella Garrett, Daniella Griekspoor, Jaylen Henderson, Daeja Jones, Jocelyn Jones, Jenna Kirkland, Khloe Luong, Carson Mathews, Jayden McCullough, Alasia Patterson, Jaylee Phillips, Lucas Ramsey, Ean Riojas, Deondrae Simmons, Emani Smith, Jaynia Smith, Adrian Soria, Stephen Taylor, Makayla Turner, Wyatt Weaver, Sariya Williams, Kami Woods, Evelyn Zarate Olalde.

Ninth Grade

A Honor Roll
Cartavias Barfield, McKenzie Birmingham, Parker Braley, Preston Braley, Allyson Byrd, Matthew Castillo, Emily Cook, Arianna Cortes, Jaliyah Gordon, Anna Harbison, Andrew Horsley, Weston Huett, Semaya Johnson, Amelia Kassens, Kaigen Loyd, Andrea Martinez, Abigail Morales, Aailyah Murphy, Sophia Price, Madisyn Sanders, Che’ Shelling, Addison Sloan, Braiden Tolbert, Isaiah Turner, Kameron Williams.

A/B Honor Roll
Coby Alaimo, Gabriela Arredondo, Ronan Barr, Jalyssa Beltran, Daniel Bergt, Alannah Bishop, Byanne Blake, Cass Clark, Alicen Clemenson, Amari Crawford, Adrianna Davis, Makayla Davis, Aidan Eason, Jozie Henkel, Malachi Holland, Hayla Hunt, Ke’Mauri Johnson, Madison Jones, Kamden Kerns, Kyra Mangrum, Juan Martinez, Drew Mason, Liam McKinney, Gracie McWilliams, Madeline Puckett, Zairia Reynolds, Skylar Spencer, Gavin Trim, Charles Tyson, Whitlee Vaughan, Jacob Webster, Alayna Wells, Mackenzie Wood, Demarcea Young.

Tenth Grade

A Honor Roll
Brennon Allen, Campbell Autrey, Ian Bard, Aden Bolt, Alexis Brooks, Addie Giesler, Lizbeth Hernandez, Alli Kindred, Emma McCall, Gabrielle Mills, Diana Miranda, Keely Morton, Yrakyya Nard, Aleesha Parkman, Javan Pastakia, Malaysia Price, Lucy Ransom, Trinity Snellgrove, Addison Spencer, Ella Stewart, Isabella Stultz, Brooklyn Thompson, Ryleigh Thompson, Autumn Titsworth, Ashlyn Webb, A’mya Williams.

A/B Honor Roll
De’Aja Alejandro-Ortiz, Kayden Allen, Brooklynn Bailey, Jayda Blaylock, Abbee Breashears, Edward Brewer, Carson Caver, Christian Chandler, Austin Chiles, Rem Clayton, Jayden Cornett, Talsa Edwards, Shamijala Gilliam, Caiden Goodnight, Ethan Harper, Chadian Henderson, Hollan Howard, Olivia King, Jayden Luckey, Mariana Mendez Campos, Elijah Mitchell, Kylee Nelson, Juana Olalde Gaona, Ryleigh Paige, Denisia Parker, Akiara Patterson, Gabrielle Petrofsky, Lauryn Phillips, Darryck Prounh, Ashlynn Quada, Jayden Riley, Jesse Rowe, Zoe Rubio, Aaliyah Smith, Alexis Turner, Jase Welborn.

Eleventh Grade

A Honor Roll
Trinity Adams, Emma Allen, Grant Allen, Kailee Ammons, Shad Barr, Elizabeth Batton, Diana Benitez, Sarah Blake, Jaliyah Brown, Kaylee Celaya, Anna Davis, Will Davis, Michael Dubuisson, Ken Eason, Elliana Edwards, Owen Flint, Zara Garcia, Rance Gaston, Boston Graf, Chris Hale, Natalie Halford, Noam Imstepf, Luzia Jedicke, Amelia Jones, Chase Kindred, Michaela Knight, Makenzie Lampshire, Kason Lutrick, Gavin McConnell, Easton Owens, Jirapat Pooseengoen, Aliya Shelton, August Soria, Khia Steger, Sye Stroman, Azya Sumler, Tiger Thorla, Ty Waldon, Autumn Walker, Amber Westbrook, Cason Whatley, Keele Youngblood.

A/B Honor Roll
Carlajah Adger, De’Ojah Alejandro-Ortiz, Bry’lynn Allen, Mya Allen, Camden Bauer, Aiden Boston, Madison Broughton, Rickey Brown, Jr, Syriana Butterfield, Carolina Carrillo, Kaitlin Dastous, Eli Dryden, Serenity Duckett, Brylee Fiscus, Kyle Goodson, Marina Guerrero, Henry Hale, Kennedi Harrison, Peyton Harrison, Trinity Hart, Aysia Heard, Brayden Hill, Cailyn Jeffirs, Cason Jester, Zariah Johnson, Makayla Jones, Seandrea Jones, Kheaton Kinney, Gavin Mitchell, Jr, Mireya Moctezuma, Diego Olvera, Brady Partain, Ayush Patel, Ariyah Patterson, Ty Pennington, Shamori Pinson, Audrey Prestridge, Jaxon Price, Braylyn Rowe, Logan Sanders, Dylan Savage, Ethan Scott, December Soria, Madelyn Stanley, Wesley Stewart, Brooklyn Sullivan, Derrick Talton, Jr, Haruto Tomita, Asher Wells, Kelis Willis.

Twelfth Grade

A Honor Roll
Olivia Allen, Jalarrion Andrews, Lakyn Bush, Callie Carney, Victoria Clayton, Jackson Dillinger, Juan Escalera-Zarate, Ziza Garcia, Aurelia Giesler, Madison Gillette, Anthony Hamilton, Annemarie Hanner, Carmello Henderson, Dasia Jeffley, Wesley Kennedy, Diamond King, Ma’Kaylin King, Ja’Daeya Larry, Amaya Mathews, Madison McCoy, Uriel Miranda, Madelaine Musgrove, DonNijah Nelson, Austin Phelps, Kalissa Reliford, Tea Richardson, Elijah Riojas, Maci Rowe, Aidan Saffel, Amori Shelling, Mya Simmons, Aron Stokes, Ryan Taylor, Ana Thurston, Leila Tilbury.

A/B Honor Roll
Andrew Allen, Erica Allen, Caitlynn Bailey, Mary Broughton, Nate Byrd, Kara Carnley, Caitlin Casteel, Cha’Nya Clark, J’Anti Clay, Riley Elliott, Lainey Endsley, Conner Ethridge, Corban Farmer, Elijah Halls, Kinlee Hamilton, Kennedy Harrison, Skye Hooten, Fidelity Jiles, Triniti Jimenez, Lanie Kesterson, Alexandria Larry, Victor Manrique, Jorniyah Matthew, Cayden McWilliams, Emily Money, Staci Nelson, Frenando Olaldo Gaona, Marquavion Owens, Lakia Parker, Lamia Parker, Pari Patel, Jordan Pierce, Christina Sepulveda, Kym Sheppard, A’nessa Smith, Carson Sullivan, Chris Swanson, Riley Williams, Corbyn Wilson, Will Woodruff, Ta’Nijah Young.